Haberler
 
 
 
 
 1. Halk Eğitim Günleri Türkiye Fuarı 

Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı`nda bu yıl birincisi düzenlenen ve 81 ilin Halk Eğitimi Merkezleri’nin ürünlerinin sergilediği “1. Halk Eğitimi Günleri Türkiye Fuarı”na Majestik Kurdele’de katılım gösterdi.

Türkiye genelinde 970 halk eğitim merkezinde üretilen ürünleri bir arada görmeye imkan veren fuara katılım gösteren Majestik Kurdele`nin standı, ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı.

Majestik Kurdele bünyesinde yayınlanan “Kurdelem 3” dergisi projelerini yakından görme imkanı yakalayan ziyaretçiler, ilk defa bu fuar ile birlikte tanıtımı yapılan “Majestik Kurdele Nakışı Yarışması 2009 Kataloğu”na da herkesten önce  ulaşma ayrıcalığını yaşadılar.

1.Halk Eğitimi Günleri Türkiye Fuarı’n ın açılışını gerçekleştiren Bakan Nimet Çubukçu ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Eşi Emine Erdoğan, açılış töreni sonrası kızı Sümeyye Erdoğan, İstanbul Valisi Muammer Güler`in eşi Nevval Güler ile birlikte, ziyaret ettikleri Majestik Kurdele standında sergilenen ürünleri büyük beğeni ve ilgiyle incelediler.

Majestik Kurdele standını ziyaret edenler arasında ünlü modacı Cemil İpekçi’ de yer aldı. İpekçi, sergilenen kurdele nakışı projelerini dikkatle inceleyerek, yenilikler hakkında çeşitli bilgiler aldı.

  Sonraki >>

1. Sayfadasınız...
« Geri