Yayınlarımıza Nasıl Ulaşabilirsiniz ?
   
 

Yayınlarımıza satış noktamız tuhafiyeciler ve kitap evlerinden ulaşabilir yada hafta içi 09:00 - 18:30 saatleri arasında 0(216) 307 46 98 numaralı çağrı merkezimizi arayarak adresinize teslim ulaşabilirsiniz.

Satış noktalarımızın olmadığı Türkiye`nin her yerine ürün gönderimi yapıyoruz. Üstelik 10 dergi ve üzeri siparişlerinizde kargo ücreti tarafımızca karşılanıyor. 

» Çağrı Merkezi ile Ürün Gönderimi Nasıl Yapılır?

1) CANAVAR TEKSTİL banka hesabına; İsim - Soyisim bilginiz ile birlikte ürün bedelini ödeyiniz. 

(Örnek: Ayşe Işıl; 10 adet "Kurdelem 4" dergisi x 5 TL = 50 TL + KDV*)

*Önemli: Ürün bedelini + Kurdelem 4 için %1 KDV, Teknik ve Mefruşat için %8 KDV ile birlikte hesaplayıp yatırınız.

BANKA HESAP BİLGİLERİ:

TÜRKİYE İŞ BANKASI 

IBAN: TR-21000 640 0000 111 630 214 902

CANAVAR TEKSTİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 

2) Banka dekontunu 0216 307 46 99`a faks gönderiniz, çağrı merkezimizi arayınız ve açık adres bilgilerinizi bırakınız. Yaptırdığınız işlemin ardından ürününüz aynı gün içerisinde “Yurtiçi Kargo” ile kargolanarak tarafınıza gönderilir.

» Ürün Teslimi Nasıl Yapılır? 

İşlem gününü takiben ertesi gün yada en geç 3(üç) iş günü içerisinde mesai saatlerinde; Yurt içi kargo görevlisince ürününüz tarafınıza teslim edilir.

» Çalışıyorsanız iş adresinizi tercih etmeniz durumunda ürününüz elinize daha hızlı ulaşacaktır.

» Siparişinizin size daha hızlı ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık veriniz.

 

( ! ) Teslimat esnasında kargo paketini kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde derhal kargo görevlisine zabıt tutturup, bizimle irtibata g eçiniz. 

( ! ) Gerek duyulduğu taktirde yapılacak “Sipariş Güvenlik Kontrolü” sırasında telefon numaranızın ulaşılmaz olması durumunda siparişiniz iptal edilebilir. Lütfen çağrı merkezimize verdginiz kişisel bilgilerinizin ve telefon numaranızın doğru olduğundan emin olunuz. Siparişiniz ile ilgili kargolama bu bilgiler üzerinden yapılacak ve her türlü bilgilendirme için bu numaralar kullanılacaktır.

 
« Geri