Kitaplar ve Dergiler
   
 
Majestik Kurdele Nakısı 2009 Yarısma Kataloğu

“Majestik Kurdele Nakısı 2009 Yarısması”nda derece alan tüm eserler ve sergilenmeye değer eserleri sizler için biraraya getirdik. 256 sayfa yayınlanan bu çalışma, alanında Türkiye’de yayınlanmış en geniş içerikli kurdele nakışı kataloğu olma özelliğini taşıyor.

Bu dev katolog iceriğinde; eserlerin genel ve yakın çekim fotografları, eser sahiplerinin fotoğraflı kısa öz gecmisleri, eserlerde kullanılan malzemelerin listeleri ve yarışmada ödül almış 23 esere ait bire-bir ölçülerdeki paftalar  yer almaktadır.

Kurdele nakısı severler icin ilham verici nitelige sahip olacak ve istenilen eserin uygulanabilirligi icin büyük kolaylıklar getirecek  “Majestik Kurdele Nakısı 2009 Yarısma Kataloğu”nu Türkiye genelindeki satış noktalarımız tuhafiyeciler, ardından İstanbul ve Ankara’da ki seçkin kitapevlerinde bulabilir yada 0216 307 46 98 no`lu Cağrı Merkezimizi arayarak adresinize teslim ulaşabilirsiniz.

*Üstelik artık Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile ulaşıyoruz. Detaylar için sayfanın altında yer alan Sipariş Et butonunu tıklayınız.

ISSN NO: 1308 - 6839

Yayın Tarihi: Ocak 2010

 Fiyat: 25 TL
 
« Geri