Kitaplar ve Dergiler
   
 
Majestik Kurdele Nakışı 2011 Yarisma Katalogu

“Majestik Kurdele Nakısı 2011 Yarısması”nda derece alan tüm eserler ve sergilenmeye değer eserleri sizler için biraraya getirdik. 256 sayfa yayınlanan bu çalışmalar serisi, alanında Türkiye’de yayınlanmış en geniş içerikli kurdele nakışı kataloğu olma özelliğini taşımaktadır.

Bu dev katolog iceriğinde; eserlerin genel ve yakın çekim fotografları, eser sahiplerinin fotoğraflı kısa öz gecmisleri, eserlerde kullanılan malzemelerin listeleri ve toplamda 110 eser ve tamamına ait çizimlerin yer aldığı pafta CD`si yer almaktadır.Pafta CD`si ile çizimleri istediğiniz ebatlarda bastırma olanağına ve çalışmalarınızı istediğiniz ebatlarda uygulama şansına sahip olacaksınız. 
Ayrıca pafta CD`sinin yanında bulacağınız kitapçık içeriğinde pafta çizimlerini görebileceksiniz.Kurdele nakısı severler icin ilham verici nitelige sahip olacak ve istenilen eserin uygulanabilirligi icin büyük kolaylıklar getirecek “Majestik Kurdele Nakısı 2010 Yarısma Kataloğu”nu Türkiye genelindeki satış noktalarımız tuhafiyecilerde bulabilir yada 0216 307 46 98 no`lu Cağrı Merkezimizi arayarak adresinize teslim ulaşabilirsiniz.
Yayin Tarihi: Haziran 2012

 


Fiyat: 15
 
« Geri