Yarışmalar
 
 
 
 
 4. Majestik Kurdele Nakışı Yarışması 2011


 Sonraki >>

1. Sayfadasınız...

Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ile Canavar Tekstil San.Tic.Ltd.Şti. işbirliği ile 2010-2011 faaliyet döneminde geniş katılımla bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilen Halk Eğitimi Merkezleri ve Halk Eğitimi Merkezleri gözetiminde/işbirliğinde kurs açan Belediyeler arası Majestik Kurdele Nakışı Yarışması`nın final değerlendirmesi 15-16 Eylül 2011 tahinde, Genel Müdürlük temsilcisi Muhittin Yıldırım`ın gözetiminde gerçekleştirilmiştir.

Alanlarında uzman isimlerden oluşan seçici kurul üyelerince yapılan değerlendirme sonucunda yarışmaya katılan projeler arasından, Türkiye çapında dereceye giren, jüri özel ödülü ve mansiyon alan Halk Eğitimi Merkezlerinin ve Belediyelerin öğretmen ve kursiyerleri belirlenmiştir.

29 Eylül 2011 Perşembe günü İstanbul Kartal Bülent Ecevit Kültür Merkez`inde gerçekleştirilen ödül töreni ile yarışmada ödül almaya değer görülen eserlerin sahipleri öğretmen ve kursiyerler ödüllendirildi. Ödül törenine Milli Eğitim Bakanlığı Hayat Boyu Genel Müdür Yardımcısı Hasan Terzi, İstanbul İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Necati Özçolak, İlçe Milli Eğitim Müdürleri, Halk Eğitim Müdürleri, sektör temsilcileri ve kursiyerler katıldı. Ayrıca, ödül alan eserler ile sergilenmeye değer eserler düzenlenen sergi ile ziyarete açıldı.

Ödül almaya değer görülen eserlerin sahiplerini tebrik ediyor; birbirinden değerli el emeği eserleri ile yarışmamıza katılan tüm öğretmen ve kursiyerlere içten teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Saygılarımızla,

CANAVAR TEKSTİL Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.

Majestik Kurdele Nakışı Yarışması 2011 Tören ve Sergi videosunu izlemek için tıklayınız.

 

MAJESTIK KURDELE NAKIŞI YARIŞMASI HALK EĞITIM MERKEZLERI KATAGORISI

Türkiye Birincisi  :

                   Halk Eğitim Merkezi: Sakarya Halk Eğitim Merkezi

                   Kursiyer: Firdevs Öziş

                   Öğretmen: Inci Öziş

Türkiye İkincisi  :

                   Halk Eğitim Merkezi: İzmir Konak Halk Eğitim Merkezi

                   Kursiyer: Kübra Koçyiğit

                   Öğretmen: Canan Baklan

Türkiye Üçüncüsü :

                   Halk Eğitim Merkezi: Ankara Keçiören Halk Eğitim Merkezi

                   Kursiyer: Hülya Coşkun

                   Öğretmen: Refika Dinçel

Mansiyonlar :

                  Halk Eğitim Merkezi: Sakarya Erenler Halk Eğitim Merkezi

                  Kursiyer: Yasemin Çakır

                  Öğretmen: İnci Öziş

 

                  Halk Eğitim Merkezi: İzmir Çiğli Halk Eğitim Merkezi

                  Kursiyer: Serpil Ün

                  Öğretmen: Özlem Uçak

 

                  Halk Eğitim Merkezi: İstanbul Üsküdar Halk Eğitim Merkezi

                  Kursiyer: Sumru Arın

                  Öğretmen: Elife Özel


                  Halk Eğitim Merkezi: Ankara Keçiören Halk Eğitim Merkezi

                  Kursiyer: Fatma Bakır

                  Öğretmen: İmran Konukçu


                  Halk Eğitim Merkezi: İstanbul Kadıköy Halk Eğitim Merkezi

                  Kursiyer: Saide Barın

                  Öğretmen: Nurdan Kunduracıoğlu


                  Halk Eğitim Merkezi: Ankara Keçiören Halk Eğitim Merkezi

                  Kursiyer: Asuman Turgut

                  Öğretmen: Cana Algan


                  Halk Eğitim Merkezi: İzmir Kemalpaşa Halk Eğitim Merkezi

                  Kursiyer: Semra Gül

                  Öğretmen: Selamet Sağlam


                  Halk Eğitim Merkezi: Ankara Eryaman Halk Eğitim Merkezi

                  Kursiyer: Ayfer Satılmış

                  Öğretmen: Nagehan Gönay


                  Halk Eğitim Merkezi: Sakarya Geyve Halk Eğitim Merkezi

                  Kursiyer: Dilek Yıldıran

                  Öğretmen: Şengül Bostancı


                  Halk Eğitim Merkezi: İstanbul Bostancı Halk Eğitim Merkezi

                  Kursiyer: Tülay Hertuna

                  Öğretmen: Elçin Öztürk

Jüri Özel Ödülü:

                  Halk Eğitim Merkezi: İzmir Karşıyaka Halk Eğitim Merkezi

                  Kursiyer: Aktan Sarıç

                  Öğretmen: Hatice Çamtepe


                  Halk Eğitim Merkezi: Düzce Halk Eğitim Merkezi

                  Kursiyer: Sevgi Savaş

                  Öğretmen: Özlem Bodukçuoğlu


                  Halk Eğitim Merkezi: Yalova Halk Eğitim Merkezi

                  Kursiyer: Adile Sinan

                  Öğretmen: Süheyla Bülbül

MAJESTIK KURDELE NAKIŞI YARIŞMASI BELEDİYELER KATAGORİSİ

Türkiye Birincisi  :

                   Belediye: Konya Büyükşehir Belediyesi - KOMEK

                   Kursiyer: Fatma Yeşilyurt

                   Öğretmen: Ayşe Ünlü

Türkiye İkincisi  :

                   Belediye: Konya Büyükşehir Belediyesi - KOMEK

                   Kursiyer: Fatime Gökdemir

                                      Öğretmen: Miyase Kazanır

Türkiye Üçüncüsü :

                   Belediye: Konya Büyükşehir Belediyesi - KOMEK

                   Kursiyer: Fatma Arslan

                   Öğretmen: Zekiye Arslan

Mansiyonlar :

                   Belediye: Konya Büyükşehir Belediyesi - KOMEK

                   Kursiyer: Kadriye Demirci

                   Öğretmen: Rukiye Demirci


                   Belediye: İstanbul Ümraniye Belediyesi – İSMEK

                   Kursiyer: Aysun Bağlama

                   Öğretmen: Türkan Karataş


                   Belediye: Konya Büyükşehir Belediyesi - KOMEK

                   Kursiyer: Hikmet Bilgiç

                   Öğretmen: Vildan Kaya


                   Belediye: Konya Büyükşehir Belediyesi - KOMEK

                   Kursiyer: Saniye Tatlı

                   Öğretmen: Nefise Doğru


                   Belediye: Konya Büyükşehir Belediyesi - KOMEK

                   Kursiyer: Kadriye Arağan

                   Öğretmen: Bilge Önal


                   Belediye: Konya Büyükşehir Belediyesi - KOMEK

                   Kursiyer: Ayşe Arslan

                   Öğretmen: Miyase Kazanır


                   Belediye: Konya Büyükşehir Belediyesi - KOMEK

                   Kursiyer: Zehra Güleç

                   Öğretmen: Rukiye Demirci


                   Belediye: Konya Büyükşehir Belediyesi - KOMEK

                   Kursiyer: Zeliha Pehlivan

                   Öğretmen: Güngör Büyükeskil


                   Belediye: Konya Büyükşehir Belediyesi - KOMEK

                   Kursiyer: Harbiye Akkurt

                   Öğretmen: Nefise Doğru


                   Belediye: Konya Büyükşehir Belediyesi - KOMEK

                   Kursiyer: Fatma Teksakallı

                   Öğretmen: Rafiye Durma Yavuz

Jüri Özel Ödülü:

                   Belediye: İstanbul Aydos Belediyesi - İSMEK

                   Kursiyer: Elif Tuğçe Çalışkan

                   Öğretmen: Hatice Ürün

                   

 Belediye: Bursa Osmangazi Belediyesi – Busmek

                   Kursiyer: Selime Zuhal Aslan

                   Öğretmen: Mine Akay

 

 İndirilebilecek Dosyalar
YARIŞMA ESASLARI 2011
« Geri